Tre Mare Residence

Wyobraź sobie, że siedzisz w jasnym, przestronnym pokoju…

Przez duże okna wpada popołudniowe słońce, a przed Tobą rozciąga się bajeczny widok na plażę i morze. To właśnie Twój apartament w rezydencji Tre Mare.

Wyjątkowa architektura, najwyższej jakości wykończenie, dopracowane w każdym detalu części wspólne zapewnią zarezerwowane tylko dla nielicznych poczucie komfortu i luksusu. Rezydencja Tre Mare to zaledwie 63 apartamenty o powierzchni od 37 do 240 m2. Na najwyższych piętrach znajdują się między innymi dwupoziomowe, przestronne penthouse’y z otwartą antresolą, dzięki której salony mają nawet 6 metrów wysokości.

Apartamenty wyróżniają również ogromne przeszklenia, o powierzchni nawet 18 m2, które znajdują się nie tylko w pokojach z widokiem na morze, ale także w innych pomieszczeniach. Rezydencja wykończona jest przy użyciu wysokiej klasy materiałów i z dbałością o szczegóły, dzięki czemu tworzy spójną, estetyczną całość.

Kontakt

www.tremare.pl

+48 728 447 457

biuro@tremare.pl

Tre Mare Residence

Spełnione marzenia

W części podziemnej oprócz hali garażowej znajduje się specjalna strefa wypoczynkowo-rekreacyjna z fitness klubem, sauną i pokojem klubowym. W ramach usług konsjerża mieszkańcy mogą zamówić sprzątanie, mycie okien, a nawet koszenie trawnika.

Masz pytania?