Eliksir

RESTAURACJA / CATERING / PRIVATE CHEF / EVENTS

POŁĄCZENIA DOSKONAŁE

Eliksir jest wyjątkowym miejscem na gastronomicznej mapie Trójmiasta.

To połączenie restauracji, koktajlbaru oraz niezależnej przestrzeni eventowej. Myślą przewodnią lokalu jest foodpairing czyli sztuka łączenia smaków.

Menu skonstruowane zostało w taki sposób, aby intensyfikować doznania smakowe – do każdego dania przypisany jest specjalnie dopasowany koktajl.  W naszym menu znajdziecie połączenia nowatorskie, ciekawe, ale również te klasyczne podane w swych najlepszych odsłonach. Eliksir to miejsce, w którym doświadczycie kulinariów na najwyższym poziomie w miłej atmosferze.

PRZESTRZEŃ EVENTOWA

Niech ten dzień będzie wyjątkowy. Priorytetem zespołu Eliksir jest zorganizowanie Twojego wydarzenia w najlepszej jego odsłonie, poczynając od profesjonalnej obsługi, eleganckiego otoczenia, na wyśmienitym menu kończąc.

W zależności od charakteru wydarzenia Eliksir oferuje: przestrzeń eventową – (80 osób), private room – pozwalający zorganizować kameralne spotkanie towarzyskie czy biznesowe  (8 osób) oraz wynajęcie całego lokalu (140 osób). jako idealne rozwiązanie dla dużych eventów: spotkań firmowych, szkoleń, konferencji, uroczystości rodzinnych itp.

Kontakt

www.eliksir.pl

ul. M. Hemara 1, 80-280 Gdańsk

Rezerwacje: +48 570 191 910

Manager: +48 570 191 911

Eventy: +48 570 191 912

Eliksir

Kuchnia & BAR w Eliksirze

Eliksir to dzieło zaangażowania specjalistów od lat związanych z gastronomią oraz barmaństwem, a smak wszystkich serwowanych przez nas dań i koktajli jest odzwierciedleniem naszej pasji, doświadczenia i kreatywności.

O najwyższą jakość dań dba Szef Kuchni, azarazem właściciel Paweł Wątororaz jego zastępcaJonasz Jasiński.

Były zastępca szefa kuchni w grupie Caprice Holdings w Londynie, zastępca szefa kuchni hotelu Hilton w Gdańsku oraz zastępca szefa kuchni Wojciecha Modesta Amaro w restauracji Amber Room, współautor książek kulinarnych.

Klienci INApartments Reception mogą zamówić usługę:

  • PRVITE CHEF do swojego apartamentu i zobaczyć pracę mistrzów kuchni od podszewki.
  • CATERING – pomoc w przygotowaniu menu na imprezy okolicznościowe/ biznesowe w wybranym miejscu
  • REZERWACJA STOLIKA

Z kartą klienta INAreception – ceny – 10 %

ZAmów CAtering / usługę PRivate Chef

do swojego Apartamentu/ zarezerwuj stolik

14 + 8 =