BRICKS 4 KIDS

ZAJĘCIA DODATKOWE DLA DZIECI

Nasze motto to: Uczymy, Budujemy, Bawimy z… LEGO®!

Bricks 4 Kidz® to nowopowstały oddział amerykańskiej firmy na terenie Pomorza. Oferujemy zajęcia dla dzieci w wieku 3-12 lat prowadzone w sali zabaw dla dzieci. Bricks
4 Kidz® to unikalna oferta zajęć pozalekcyjnych prowadzonych z wykorzystaniem klocków LEGO®! To idealna sposobność, aby wprowadzić dzieci w świat inżynierii i architektury, poszerzyć
wiedzę poprzez dyskusje związane z budową konkretnych modeli. Ta forma spędzania wolnego czasu pobudza i wzmacnia ciekawość otaczającego świata.

W ramach zajęć Bricks 4 Kidz oferujemy następujące bloki programowe:

ZAJĘCIA Z DUPLO [3-5 lat] Wydzielona strefa z miękką wykładziną i dostępem do dużej kolekcji klocków LEGO® Duplo. Warsztaty skierowane do najmłodszych dzieci polegają na swobodnej zabawie pod okiem animatora. Strefa zostanie zabezpieczona, wyposażona we wszelkie niezbędne sprzęty oraz udostępniona przez cały czas trwania warsztatów.
Wielkość grup: do 12 dzieci/ Czas trwania zajęć: 30 minut

BUDUJĘ I WIEM [5-7 lat] Nasze zajęcia to nie tylko zabawa, ale także nauka…, nauka wyjątkowo przyjemna. Na zajęciach ‘Buduję i Wiem’ przekazujemy interesującą wiedzę na temat budowanych modeli, a następnie dzieci w praktyce samodzielnie odkrywają matematyczne i naukowe zależności otaczającego nas świata budując modele z klocków Lego® w oparciu o gotowe plany. W najbardziej zaawansowanych modelach wykorzystujemy elementy prostej mechaniki i robotyki pozwalające dzieciom na wprowadzanie w ruch stworzonych obiektów, co dodatkowo pobudza ich kreatywność i zaangażowanie.

Wielkość grup: do 12 dzieci / Czas trwania zajęć: 60 minut

Kontakt

www.bricks4kidz.com.pl

OPIEKUN TRÓJMIASTA – Magdalena Szmidt

+ 48 508177488

trojmiasto@bricks4kidz.com

ul. Strzelców 46/1 Gdynia

BRICKS4KIDZ

ROBOTYKA DLA JUNIORA [7-9 lat] [9-12 lat] Nic tak nie kręci dzieci jak budowa modeli, które następnie w ‘magiczny’ sposób można samodzielnie wprawić w ruch. Dzieci zdobywają cenną, praktyczną wiedzę na temat mechaniki i praw fizyki obowiązujących w otaczającym ich świecie. Głównym elementem zajęć jest nauka podstaw programowania zbudowanych przez dzieci modeli za pomocą specjalnego oprogramowania Lego® WeDo.

Wielkość grup: do 12 dzieci /Czas trwania zajęć: 60 minut

URODZINY [10-18 osób] Kreatywny i niezapomniany pomysł na przyjęcie urodzinowe. Korzystamy z obszernej bazy  tematów oraz posiadamy szeroki wybór modeli LEGO®. Każdy z zaproszonych Gości opuści imprezę z drobnym upominkiem, a dziecko obchodzące urodziny otrzyma prezent od Bricks 4 Kidz®. Proponujemy możliwość organizacji tematycznych urodzin dla dzieci, zapewniamy oryginalny wystrój sali oraz ciekawe i specjalnie zaaranżowane gry i zabawy.
Czas trwania przyjęcia: 120 minut

zajęcia bricks 4 kids Rozwijają kreatywność i pobudzają ciekawość Świata!

Posiadamy ponad 600 modeli do budowania pozwalających przybliżyć
dzieciom świat: nauki, architektury, kosmosu, zwierząt, żywiołów natury,
sportu, podróży, czy też obiektów codziennego użytku. W najbardziej
zaawansowanych modelach wykorzystujemy elementy prostej mechaniki i
robotyki pozwalające dzieciom na wprowadzanie w ruch stworzonych
obiektów, co dodatkowo pobudza ich kreatywność i zaangażowanie.

ZAREZERWUJ TERMIN zaJEĆ DLA TWOJEGO DZIECKA / ZORGaNizUJ ZABAWĘ PLENEROWĄ / uRODZINY /

13 + 1 =